Druk wielkkoformatowy

OLEJNIK s.c.

Druk wielkkoformatowy

Druk wielkoformatowy to jeden z najbardziej efektywnych nośników reklamy zewnętrznej. Ze względu na możliwości, jakie daje wielki format, jest to reklama docierająca do dużej liczby odbiorców.

Specjalizujemy się w wydrukach wielkoformatowych, które między innymi mają zastosowanie jako: naklejki standardowe, witrynowe, samochodowe, podłogowe, billboardy, citylighty, postery, fototapety, backlighty, banery, siatki, plandeki, dekoracje wnętrz, standy, systemy wystawiennicze. Wysokiej jakości druk wielkoformatowy w Warszawie tylko u nas, w firmie Olejnik.

Druk solventowy odbywa się na maszynach typu Roland. Drukujemy na ploterach SJ645EX, SJ745EX, AJ1000. Szerokość zadruku odpowiednio: 160cm, 180 cm, 260 cm. Oraz druk UV

Baner

Baner wielkoformatowy to najbardziej powszechny nośnik reklamowy. Szybka, tania i nieskomplikowana forma reklamy. Banery montowane są na stelażach, ramach czy też za pośrednictwem oczkowania bezpośrednio do powierzchni, podwieszane dzięki specjalnym rękawom tworzonym wzdłuż krawędzi. Materiał banerowy to winyl, który wraz z zadrukiem zapewnia odporność na warunki atmosferyczne.

Banery są proste w montażu i łatwe w transporcie. Obok standardowej opcji druku na materiale typu frontlite mogą być również drukowane na specjalnym materiale do podświetleń - backlite, lub też na materiale typu blockout, nieprzepuszczającym światła, umożliwiającym druk dwustronny. Banery mogą być eksponowane zarówno na elewacjach budynków, w prześwitach, na specjalnie przygotowanych stelażach wolnostojących, ogrodzeniach, palisadach, jak również wewnątrz galerii handlowych, sklepów. Bywają także banery zwisające swobodnie czy też przymocowane bezpośrednio do ściany za pomocą takerów.

BANER
 
Cena wydruku
Cena materiału
FrontliteBackliteBlockout
1-10 m230 zł6810
11- 30 m225 zł6810
31-50 m220 zł6810
pow.50 m2tel.tel.tel.tel.

Siatka

Siatka vinylowa (Mesh) to materiał o strukturze siatki umożliwiającej swobodny przepływ światła i powietrza. Zadrukowana siatka nie ogranicza znacząco widoczności, dlatego najczęściej wykorzystywana jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach. W ofercie posiadamy siatki z podkładem i bez podkładu, z przeplotem i bez przeplotu w różnych gramaturach (od 240 g/m2 do 340 g/m2).

SIATKA
 Cena wydrukuCena materiału
1-10 m230 zł6 zł
11-30 m225 zł6 zł
31-50 m220 zł6 zł
pow. 50 m2tel.tel.

Grafika okienna

Grafika okienna to przede wszystkim druk na folii OWV. Folia OWV "One Way Vision to perforowana folia używana najczęściej do aplikacji na witrynach sklepowych lub szybach samochodów. Grafika wydrukowana na folii OWV przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, umożliwiając jednocześnie obserwację przestrzeni na zewnątrz.

Grafika okienna to – obok OWV – także różnorodna folia ploterowa:

  • folia samoprzylepna, kryjąca z nadrukiem,
  • folia translucentna - przepuszczająca światło w kilkudziesięciu procentach,
  • folia transparentna - barwiona folia prawie całkowicie przepuszczająca światło,
  • folia imitująca piaskowanie szkła.
GRAFIKA OKIENNA
 Cena wydrukuCena materiału OWV
1-10 m230 zł15 zł
11-30 m225 zł15 zł
31-50 m220 zł15 zł
pow. 50 m2tel.tel.

Folia samoprzylepna

Folia samoprzylepna jest szczególnie szeroko wykorzystywana w reklamie.

Materiał ten świetnie nadaje się do tworzenia grafik – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Folia może być zadrukowana lub cięta ploterem. doskonale nadaje się do zastosowań średniookresowych. Jej trwałość może zostać przedłużona dzięki zastosowaniu laminatu matowego lub błyszczącego w zależności od potrzeb Klienta.

FOLIA SAMOPRZYLEPNA
 
Cena wydruku
Cena materiału
MonomerycznaWylewana
1-10 m230 zł6 zł15 zł
11-30 m225 zł6 zł15 zł
31-50 m220 zł6 zł15 zł
pow. 50 m2tel.tel.tel.

Płótno

Płótno (ang. canvas) to imitacja płótna malarskiego, przeznaczonego do zadruku maszynami cyfrowymi.

Służy do imitacji obrazu malarskiego, jak również do efektownej prezentacji zdjęć. Wykończenie powierzchni może być matowe, satynowe lub błyszczące. Płótno po zadrukowaniu możemy naciągnąć na blejtram dostosowany do formatu grafiki.

CANVAS
 Cena wydrukuCena materiału
1-10 m230 zł40 zł
11-30 m225 zł40 zł
31-50 m220 zł40 zł
pow. 50 m2tel.tel.

Tapety

Tapety do wyklejania ścian zarówno wewnątrz domów, jak i sklepów, biur. Materiał przeznaczony do zadruku grafiki to różnego rodzaju produkty tapetowe papierowe oraz winylowe.

TAPETY
 
Cena wydruku
Cena materiału
PapierowaWinylowa
1-10 m230 zł12 zł18 zł
11-30 m225 zł12 zł18 zł
31-50 m220 zł12 zł18 zł
pow. 50 m2tel.tel.tel.

Roll-Up

Roll-up to nośnik reklamy wizualnej, charakteryzujący się elegancją, a zarazem prostotą i funkcjonalnością.

Grafika drukowana na dedykowanym materiale typu POP-UP oraz bardziej rozpowszechnionym winylu typu blockout. Materiał winylowy, jak i POP-UP zawierają specjalne separatory nieprzepuszczające światła. Roll-upy występują w opcji jednostronnej, jak i dwustronnej. Roll-up to specjalna kaseta przechowująca zwiniętą grafikę. Kasety, w zależności od potrzeb oraz dysponowanego budżetu, mogą być w standardowej formie lub innej. Obok roll-upów wolno-stojących, grafikę można rozprężać, montować na pochodnych roll-upowi prezenterach, np. X-rollup, czyli tzw. pajączki.

ROLL-UP
WymiaryCena netto
85x200130 zł
100x200160 zł
120x200190 zł
150x200250 zł

Roll-up standard to stabilna konstrukcja w estetycznej, srebrnej kasecie, wykonana ze sztywnego aluminium.

Posiada dwie składane aluminiowe stopy oraz niewidocznie mocowanie masztu do listwy górnej.
W komplecie z wytrzymałą torbą transportową.
Dostępne wymiary: 85x200, 100x200, 120x200, 150x200

Rollup EXCLUSIVE jest przedstawicielem produktów z segmentu Premium.

Nowoczesny wygląd oraz świetnej jakości, solidna, trwała aluminiowa konstrukcja sprawiają, że jest to jeden z najlepszych modeli na rynku.
W komplecie z wytrzymałą torbą transportową, wyposażoną w podwójną wkładkę.
Dostępne wymiary: 85x200, 100x200, 120x200, 150x200

Roll-up Dwustronny to wysokiej jakości, solidna, lekka aluminiowa konstrukcja pozwalająca na jednoczesną prezentację dwóch grafik.

Obie grafiki zawieszone są na jednym maszcie. System składa się wyjątkowo prosto i szybko. Posiada niewidocznie mocowanie masztu do listwy górnej.
W komplecie z wytrzymałą torbą transportową, z podwójna wkładką
Dostępne rozmiary: 85x200, 100x200

Ścianka wystawiennicza

Ścianka wystawiennicza to świetny system, pozwalający w łatwy i skuteczny sposób zaprezentować komunikat wizualny podczas targów, konferencji, imprez firmowych, prezentacji czy jakichkolwiek innych eventów, gdzie możliwe jest zareklamowanie siebie większej liczbie osób. Jest również dobrym sposobem na odpowiednie zaaranżowanie większej powierzchni, bez konieczności trwałej ingerencji w ścianę czy witrynę.

Ściankę wystawienniczą wykorzystują najczęściej firmy i instytucje, które chcą w tej sposób zaakcentować swoją obecność, bądź wypromować swoje produkty i usługi. Ze względu na swą specyfikę system pozwala na mobilność i nieograniczone możliwości ekspozycyjne. Ścianki wystawiennicze, wraz z innymi podobnymi nośnikami reklamy (jak roll-up, stand czy stolik promocyjny) stanowią znakomity, kompleksowy system identyfikacji wizualnej. Łatwość w transporcie, lekkość podzespołów oraz szybki montaż elementów ścianki pozwala na efektowną i skuteczną prezentację firmy. By wzmocnić przekaz, coraz częściej stosuje się dodatkowe oświetlenie LED, przykuwające uwagę.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne zaprojektowanie i wykonanej takiej ścianki. Jeśli jednak potrzebują Państwo nieco innego rozwiązania - również służymy pomocą. W naszej palecie usług znajduje się też bowiem stworzenie lekkich, designerskich ścianek tekstylnych oraz plastycznych ścianek panelowych.
Ceny za każdy rodzaj ścianek ustalane są indywidualnie - w zależności od wymagań, zakresu projektu oraz dostarczonych materiałów. W celu uzyskania konkretnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą drukarnią w Warszawie.