Identyfikacja wizualna

OLEJNIK s.c.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to ogół środków reklamowych stanowiących o sile marki. Identyfikacja wizualna obejmuje – obok standardowych form nośników reklamy – również bardziej indywidualne kreacje reklamowe.

Różnorodność rozwiązań oraz spójność poszczególnych elementów kampanii wizualnej marki powoduje uniwersalny i jasny przekaz marketingowy. Identyfikacja wizualna to przyciągające uwagę odbiorcy witryny sklepowe, poszczególne elementy oznakowania wewnątrz sklepów i biur, stoisk wystawienniczych itd.
Różnorodność rozwiązań oraz spójność poszczególnych elementów kampanii wizualnej marki tworzy uniwersalny i jasny przekaz marketingowy – a to przekłada się na zwiększoną sprzedaż.

Witryna sklepowa

Witryna sklepowa to bardzo ważny element reklamy. Witryny to darmowa powierzchnia reklamowa, która powinna przyciągać klientów do Twojej firmy.

Może być wykonana z folii ciętej ploterowej, wydruku wielkoformatowego na folii samoprzylepnej nieprzeźroczystej, bądź na folii one way vision (OWV). Estetyczna i przyciągająca wzrok witryna to możliwość skupienia uwagi Klienta na wyeksponowanym produkcie.
Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od wymagań, zakresu projektu oraz dostarczonych materiałów. W celu uzyskania konkretnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Oferujemy druk wielkoformatowy witryn sklepowych w konkurencyjnych cenach!

Drukarnia cyfrowa Warszawa
Drukarnia cyfrowa Warszawa

Banery

Banery to najbardziej powszechne, a jednocześnie jedne z najtańszych i najmniej skomplikowanych nośników reklamowych. W zależności od miejsca ekspozycji mogą znacząco różnić się od siebie rozmiarem i sposobem montażu. Wykonuje się je z winylu, który wraz z odpowiednim zadrukiem zapewnia odporność na warunki atmosferyczne.

Drukarnia cyfrowa Warszawa
Drukarnia cyfrowa Warszawa

Plakaty

Plakaty – również popularny nośnik reklamy outdoorowej. Najczęściej wykorzystywane są w celach informacyjnych (np. o wydarzeniu). Odpowiednio skonstruowane graficznie i wydrukowane są skutecznym i tanim nośnikiem reklamy.

Drukarnia cyfrowa Warszawa
Drukarnia cyfrowa Warszawa

Szyldy

Szyldy są podstawową formą informowania przechodniów o tym, ze w pobliżu znajduje się siedziba firmy. Mogą przybierać różne formy, a druk może być wykonany na wielu podłożach. Przy produkcji szyldu bardzo duże znaczenie ma naklejenie odpowiedniej folii z nadrukiem.

Drukarnia cyfrowa Warszawa

Tablice

Tablice spełniają podobna funkcję jak szyldy, jednak różnią się od nich sposobem montażu i formą (tablica podwieszana, naścienna, stojak). Dodatkowo materiałem stosowanym do ich wykonania może być szkło czy drewno.

Drukarnia cyfrowa Warszawa
Drukarnia cyfrowa Warszawa

Kasetony Podświetlane

Kasetony podświetlane czyli tak zwane lightboxy, są coraz popularniejszym sposobem prezentowania siedziby firmy. Ich główną zaletą jest fakt, że są widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy. Produkowane są w różnych rozmiarach, mogą być jedno lub dwustronne. Do ich podświetlenia używa się zwykłej świetlówki lub diod LED.

Drukarnia cyfrowa Warszawa
Drukarnia cyfrowa Warszawa