Grafika na pojazdach

Reklama na środkach transportu to najbardziej mobilna forma przekazu w reklamie zewnętrznej. Grafika na pojazdach to bardzo skuteczny sposób pozyskania Klientów firmy.

Odpowiednio oznakowany samochód potrafi skutecznie przyciągnąć zarówno wzrok przechodniów, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Podstawowe techniki stosowane do wykonania grafiki na pojazdach to wycinana folia samoprzylepna oraz druk solwentowy, który może niemal w 100% pokryć powierzchnię samochodu. Stosowana na wszelkiego typu samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych z plandekami włącznie.

Tablice

Głównym zadaniem tablic i szyldów jest zainteresowanie Klienta i doprowadzenie go do Twojej firmy.

Najprostszym rozwiązaniem jest grafika wycięta z folii samoprzylepnej lub wydrukowana techniką druku solwentowego i naklejona na PCV lub inne tworzywo sztuczne. Firma "Olejnik" proponuje tablice podwieszane i naścienne, informacyjne, rozpinane i przydrzwiowe, stojaki reklamowe, stosowane w pomieszczeniach biurowych, sklepach, bankach itp. Materiałem stosowanym może być szkło, metale nierdzewne, blachy perforowane, drewno, plexi, tworzywo sztuczne.

Wydruki

W ramach kompleksowej organizacji kampanii oferujemy naszym Klientom wydruki plakatów na stoiska wystawowe, targowe, reklamy podświetlane, reklamy na pojazdach , billboardy, bannery, flagi itp.

Gwarantujemy dokładne odwzorowanie kolorów projektu i utrzymania idealnej jakości. Przy druku plakatów winylowych stosujemy najnowocześniejsze technologie. Zapewnia to wierne odtworzenie efektu kolorystycznego projektu i utrzymanie jego trwałości.

Litery 3D

Litery przestrzenne są bardzo efektownym sposobem zaprezentowania własnej działalności. Reklama przestrzenna coraz częściej wypiera tradycyjne, płaskie tablice.

Oferujemy wykonanie liter podświetlonych bądź niepodświetlonych. Podświetlone mogą być wykonane z blachy aluminiowej, lico z plexi, oświetlenie wewnątrz świetlówkami, neonem lub diodami LED. Niepodświetlone wykonujemy z różnej grubości Styroduru, malowanych w kolorach RAL.

Szyldy

Szyld jest podstawową formą reklamy każdej firmy, punktów usługowych, sklepów.

Może być wykonany na podłożach takich jak: płyta PCV, blacha aluminiowa, blacha ocynkowana, Plexi, płyty komorowe z polipropylenu, płyty kanalikowe z poliwęglanu. Grafikę i treść szyldów wycinamy z folii samoprzylepnej lub drukujemy cyfrowo na folii druk solventowy (druk odporny na warunki atmosferyczne). Grafika może być przestrzenna, wycinana z PCV, plexi.

Witryny

Witryna sklepowa to bardzo ważny element reklamy. Witryny to darmowa powierzchnia reklamowa, która powinna przyciągać Klientów do Twojej firmy. Może być wykonana z folii ciętej ploterowej, wydruku wielkoformatowego na folii samoprzylepnej nieprzeźroczystej, bądź na folii one way vision (OWV). Estetyczna i przyciągająca wzrok witryna to możliwość skupienia uwagi Klienta na wyeksponowanym produkcie.

Pylony

Pylony są bardzo efektowną formą prezentacji informacji na zewnątrz budynków. Konstrukcja pylonu wykonana jest z ramy metalowej.

Obudowana jest profilami aluminiowymi o przekroju półkola lub eliptycznym. Lico wykonane jest z plexi może być płaskie lub wypukłe. Grafika jest wykonana z folii samoprzylepnej, wycinana komputerowo lub drukowana ploterem solventowym. Wewnątrz pylonu znajdują się świetlówki lub diody LED dające równomierne rozproszone światło. Pylony wykonujemy w wersji jedno- lub dwustronnej.

Banery Reklamowe, Siatki (Mesh)

Zadrukowane bannery i siatki winylowe (mesh) to szybka, tania i nieskomplikowana forma reklamy. Banery wyklejane, jak i drukowane są odporne na warunki atmosferyczne. Proste w montażu i w transporcie.

Kasetony Podświetlane

Kasetony świecące (ligt box) są najpopularniejszym rozwiązaniem zaprezentowania Twojej firmy na zewnątrz. Widoczne w dzień, jak i w nocy, w dowolnych rozmiarach i kolorach, jednostronne i dwustronne. Wykonane z profili aluminiowych, lico kasetonu może być z plexi lub z tkaniny winylowej. Podświetlane mogą być tradycyjną świetlówką lub energooszczędnymi diodami LED.

Wydruki Małoformatowe

Przygotowujemy zarówno małe, jak i duże nakłady. Jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować się do Państwa wymagań i budżetu. Doradzimy najlepsze rozwiązanie. Zaletą druku cyfrowego jest możliwość szybkiej realizacji zlecenia - oferujemy druk na żądanie do 24 h. Drukujemy na papierach 80 g - 300 g, uszlachetniamy lakierami, laminatami, jak również złocimy i tłoczymy. Na życzenie Klientów wykonujemy personalizację.